پیام مدیرعامل

خداوند بزرگ را سپاسگزاریم که توانستیم با همراهی نیرویهای انسانی مستعد و متخصص که به عنوان سرمایه های این شرکت محسوب می‌شوند بیش از دو دهه را با سربلندی طی نموده و باتوجه به تبیین استراتژی و اهداف عالی شرکت برین آمدیم تا با نگرشی جدید ضمن تغییر و بازنگری ساختار گروه ژاپارت و همچنین با ایجاد ظرفیت و زیرساخت‌های متناسب با استانداردهای بین المللی روز دنیا برای کسب موفقیت های بیشتر برای دستیابی به اهداف برنامه 5 ساله (1405) پیش رو، گام های بزرگتر و موثرتری را برداریم.

در این راستا، تبیین ساختار سازمانی جدید و جذب جوانان نخبه و دانش آموخته که جزو اهداف اصلی شرکت برای افزایش کارایی و بهره وری سیستم بوده، توانستیم ضمن تحقق آن، باعث گردیده تا به اهداف خود در مدت کوتاهی دست یابیم و از این باب خداوند را شاکرم.

با عنایت به مطالبی که ارائه شد، انجام فعالیت های فعلی گروه وکسب و کارهای در حال توسعه گروه با رویکرد استاندارهای بین المللی نیازمند پشتوانه فنی و مهندسی و فناوری محور و آینده نگرانه، است که در این زمینه همکاران ما با طراحی سیستم، عملکرد مطلوب و ایده های جذاب و خلاقانه کاملاً جدید و با ارائه خدمات و محصولاتی متمایز، امکانات متنوع و مطابق با نیاز مشتریان را آماده بهره برداری نموده است. به این ترتیب ما قادر خواهیم بود خدمات متنوعی را عین چابکی در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. دستاوردهایی که در این مدت حاصل گردیده است، نتیجه تلاش خالصانه همکاران پرتلاش و متخصص، اعتماد مشتریان و همراهی سهامداران و شرکای استراتژیک ارجمندمان بوده است.

من و همکارانم اعتقاد داریم با توجه به تلاش های انجام گرفته مسیر روشن و چشم انداز قابل دسترسی را پیش رو داشته و آمادگی داریم تا چالش های آینده را با توانی بیش از پیش پشت سر بگذاریم. امیدواریم در تداوم این راه موجبات افتخار، سرافرازی و خوشنامی گروه ژاپارت را فراهم آوریم.

about