هدف گروه بازرگانی ژاپارت چیست؟

شرکت ژرف ایین پارت در سال 1383 توسط جمعی از تجار و بازرگانان صاحب نام و معتبر ایران با هدف توسعه کسب و کار سهامداران آن در سطح کلان تشکیل گردیده. از ابتدای شکل گیری شرکت ژرف ایین پارت با مسئولیت محدود تا کنون اقای مجید جوانمردی به عنوان مدیرعامل و رئییس هیئت مدیره فعالیت خود و همراهانش را در بخش های مختلف تجارت(خرید و فروش و تهیه و توزیع کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، صادرات و واردات،عقد قرارداد یا مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی مدیریت نموده است.

در این راستا با اخذ کارت بازرگانی بیش از دو دهه و عضویت در اتاق بازرگانی ایران و همچنین مجوز نمایندگی فروش این شرکت از وزارت صنعت، معدنو تجارت، تمامی فعالیت خود را به صورت قانونی به انجام رساند. فعالیت شرکت با ضرورت تمرکز بیشتر بر روی فعالیت ها و تخصصی شدن انها، نسبت به فعالیت برند سازی در بخش واردات انواع ساعت های مچی، دیجیتال و دیواری به صورت مشخص با اخذ نمایندگی انحصاری ساعت با برند های تراست TRUST شروع شد.
(یکم توضیحات بیشتر و پر و بال دادن به بخش تراست)

شرکت ژرف ایین پارت هم اکنون وارد کننده انواع تلفن های همراه از جمله: سامسونگ ، ایفون و شیاومی به همراه همه ی اکسسوری های این برند ها شامل هندزفری، ساعتهای هوشمند و هندزفری های بلوتوثی میباشد. همچنین این شرکت واردات انواع کنسول های بازی از جمله PS5 و کالاهای مجاز تجاری دیگر را برعهده دارد.

ژرف آیین پارت در حال حاضر با کشور های چین، هونگ کونگ، سوئیس، فرانسه، عمان و امارات روابط بازرگانی دارد.

شرکت ژرف آیین پارت خدماتی همچون گارانتی و خدمات پس از فروش به همه مشتریان خود ارائه میدهد و ژاپارت سرویس آمادگی همکاری جهت عقد قرارداد خدمات پس از فروش و گارانتی را با شرکت های معتبر دیگر دارد. در حال حاضر ژاپارت سرویس در حال همکاری باشرکت هایی از جمله کهن سرویس وارنا، وارما همراه تجارت و آروین اعتماد همراه و… میباشد.

تیم ما

پیام شما می‌تواند به یک گفت‌وگوی مثمرثمر ابتدا دهد

مدیر عامل

کارشناسی بازرگانی با بیش از سه دهه سابقه کاری به عنوان مدیرعامل

آرمین امین نژاد

نائب رئیس هیئت مدیره

نائب رئیس هیئت مدیره

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بات بیش از یک دهه سابقه کار به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره

ایمان ربیعی

عضو هیئت مدیره

عضو هیئت مدیره

کارشناسی ریاضی با بیش از یک دهه سابقه کار عضو هیئت مدیره

درباره ژاپارت

شرکت ژرف ایین پارت در سال 1383 توسط جمعی از تجار و بازرگانان صاحب نام و معتبر ایران با هدف توسعه کسب و کار سهامداران ان در سطح کلان تشکیل گردیده. از ابتدای شکل گیری شرکت ژرف ایین پارت با مسئولیت محدود تا کنون اقای مجید جوانمردی به عنوان مدیرعامل و رئییس هیئت مدیره فعالیت خود و همراهانش را در بخش های مختلف تجارت(خرید و فروش و تهیه و توزیع کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، صادرات و واردات،عقد قرارداد یا مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی مدیریت نموده است.

راه های ارتباطی

آدرس دفتر : تهران ـ خیابان حافظ پایین تر از پل حافظ

شماره تلفن : 021-67385000

ادرس ایمیل : info@japart.com

تمامی حقوق برای گروه ژاپارت محفوظ می باشد.